فستیوال استعدادیابی مکتب آبی سال ۱۳۹۷

مکتب آبی > مکتب آبی  > استعدادیابی  > فستیوال استعدادیابی مکتب آبی سال ۱۳۹۷

فستیوال استعدادیابی مکتب آبی سال ۱۳۹۷

فستیوال استعدادیابی مکتب آبی که سالانه در تعطیلات تابستان برگزار می شود و در هر فستیوال استعدادیابی ۱۰۰ کودک (مهارت آموز) مورد سنجش قرار میگیرند .

فستیوال استعدادیابی امسال (۱۳۹۷) با همکاری مدرسه نور معرفت فردیس برگزار خواهد شد و اساتید مکتب آبی به سنجش و استعدادیابی کودکان ۵ تا ۹ سال در هر دو مرکز خواهند پرداخت .

فرآیند استعدادیابی مکتب آبی با سه آزمون در شاخه های علمی ، هنری و ورزشی برگزار خواهد شد و کارگاه ها به صورت انفرادی توسط اساتید مربوطه در مراکز مربوطه انجام می شود و نتایج طی یک جلسه توسط اساتید به اولیا کودک ارائه خواهد شد .

دوره کمپ تابستانی فستیوال استعدادیابی که پس اتمام آزمون های اولیه کودکان و ارائه به اولیا برگزار خواهد شد . در این کمپ که با ۱۸ کارگاه متنوع برگزار می شود ، تابستان متفاوتی برای کودکان رقم خواهد زد و خاطره خوبی در ذهن کودکان به جا خواهد گذاشت . کارگاه های کمپ تابستانی اعم از : نقاشی و خلاقیت ، بازی های محلی ، رباتیک ، من ریاضی را دوست دارم ، زبان انگلیسی ، بازی های ریتمیک ، آزمایس های علمی و … در مراکز برگزار خواهد شد و اساتید در کنار برگزاری کارگاهی شاد و مفرح برای کودکان ، اقدام به یادداشت میزان علاقه ، توانایی و استعداد کودک در هر زمینه ، به کشف استعداد می پردازند .

در ادامه میتوانید نگاهی کوتاه به عکس های فستیوال استعدادیابی سال ۱۳۹۶ درمرکز مکتب آبی داشته باشید .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت