اولین بازارچه نوروزی تخصصی مادر و کودک در غرب استان تهران (نوروز ۹۸)

مکتب آبی > رویداد ها  > اولین بازارچه نوروزی تخصصی مادر و کودک در غرب استان تهران (نوروز ۹۸)

اولین بازارچه نوروزی تخصصی مادر و کودک در غرب استان تهران (نوروز ۹۸)

بازارچه ی نوروزی مکتب آبی ، یک نمایشگاه تخصصی  مادر و کودک است که با حمایت شورای شهر و شهرداری اندیشه ازتاریخ ۱۴ اسفند الی ۲۴ اسفند ۹۷، برگزار می گردد.

این بازارچه با هدف رونمایی از توانمندی های بانوان و حمایت از تولید ملی ، فضایی برای خریدی آسان و با آرامش برای والدین ایجاد می کند تا همزمان که والدین به خرید نوروزی خود می پردازند کودکان ،ساعاتی خوش و پر از شادی و هیجان را در کنار والدین و در محیطی امن و شاد در کنارمربیان مجرب بگذرانند.

افتتاحیه ی این بازارچه در تاریخ ۱۴ اسفند به مناسبت روز نیکوکاری آغاز می گردد.در این روز تعدادی از کودکان بی سرپرست در تمامی کارگاه های این بازارچه مهمان مکتب آبی خواهند بود و درصدی از فروش این بازارچه به این کودکان اختصاص داده می شود و در روز ۱۵ اسفند به مناسبت روز درختکاری برنامه ی ویژه ای در نظر گرفته شده است.

غرفه ی عکاسی مجموعه، با دکور ویژه ی نوروزی با امکان چاپ دیجیتال و با کیفیت عکس روی کاغذ سیلک و چاپ و شاسی در همان لحظه ،آماده ی ثبت خاطرات شما و کودکان عزیزتان می باشد.

در این بازارچه علاوه بر لوازم عید نوروز و وسایل سفره هفت سین ،اقلام زیر را عرضه می کند:

شیرینی جات محلی و خانگی

گلهای بهاری

شمع 

زیورآلات

پوشاک

کیف و کفش

وسایل آرایشی بهداشتی

بیمه ی عمر

تابلوهای تزئیناتی

سوغات اصفهان 

عطر و ادکلن

شکلات خانگی

و …

کودکان دلبندتان به مدت یک ساعت مهمان شهرکودک خواهند بود و علاوه بر استفاده از فضای شهرکودک و امکاناتی چون استخرتوپ، شن بازی،ترامپولین، پیست اتومبیل رانی و صخره نوردی ، تاب و سرسره و الاکلنگ ، غرفه ی نوپا می توانند در کارگاه های زیر شرکت کنند.

*کارگاه هفت سین

*کارگاه گیفت های نوروزی

*کارگاه نان پزی و شیرینی پزی

* کارگاه خلاقیت

و ….

در این رویداد بی نظیر ، منتظر حضور گرم شما والدین عزیز هستیم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت